1 Paar Hoge Kwaliteit Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Single Fiber SC poort 20 KM

t48864
Op voorraad
€41.48
1
In winkelwagen

1 Paar Hoge Kwaliteit Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Single Fiber SC poort 20 KM
opmerking: Kan uw logo op de shell van media converter als bulk order, als u, u kunt contact ons, afdrukken vergoeding is 20 USD voor eerst, dan gratis voor tweede tijd en toekomst. beschrijvingen: We produceren een nieuwe media converter voornamelijk voor buitenlandse markt, het een soort intelligente, adaptieve en fast Ethernet converter apparaten. het kan implementeren gegevensoverdracht tussen twisted pair elektrische signalen en optische signalen die zijn de twee soorten netwerkverbinding media. Deze soort media converter kan verlengen transmissie afstand 0.55 kilometer (multimode) of 120 kilometer (single mode). behulp media converter is een economische oplossing bereiken lange afstand transmissie base op huidige status. kenmerken: In conformiteit te IEEE802.3 10base-T, IEEE802.3u 100 base-TX/FX, IEEE802.3ab 1000 base-t, IEEE802.3z, 1000base-SX/LX, IEEE802.1a, IEEE802.1PQ0S, IEEE802.1d Spanning Tree MDI/MDI-X Auto Onderhandeling ondersteunt 2U 19 " Systeem Chassis, houdt tot 14 stks standalone type media converter of 16 stks kaart gebaseerd media converter Hot Pluggable & Wandmontage stabiele prestaties meer dan 50 duizend uur met fault-gratis unieke IC oplossing toegepast Supports10/100/1000 M full/half duplex, gemakkelijk upgrades ondersteunt VLAN transmissie stabiele prestaties meer dan 50 duizenden uur met fault-gratis conform veiligheid code van FCC, CE en RoHS.
specificaties:
1. Ondersteuning IEEE 802.3z/AB 1000Base-T/SX/LX/ZX 2. Connector: 1 UTP RJ45 connector, 1 SC connector. 3. Werking Model: full duplex of half duplex modus. 4. Voeding parameter: buiten: DC 5V1A 5. Operating temperatuur milieu: 0 °C ~ 60 °C 6. Relatieve vochtigheid: 5% ~ 90% 7. TP kabel: Cat5 utp-kabel. 8. Transfer fiber: multimode: 50/125, 62.5/125 of 100/140um enkele mode: 8.3/125, 8.7/125,9/125 of 10/125um 9. Dimension: 94 × 70.5 × 26.5 (mm) Paklijst: Media Converter 1 paar Power Adapter (EU, VS, UK beschikbaar) engels Handleiding EU plug, US plug, UK plug available, gelieve ons voordat de order.
betaling
1. we kunnen accepteren betaling via escrow, western union en t/t. De beste manier is direct online betaling, kunt u zelf kiezen. Als je wilt andere betalingsvoorwaarden, laat het ons weten wanneer u een bestelling vóór.
2. volledige betaling dient te geschieden binnen 7 dagen na het plaatsen van uw bestelling, of de bestelling zal ongeldig of geannuleerd door het systeem.
3. zorg ervoor dat u klaar bent met alle gedetailleerde informatie als contactpersoon, adres, post code en telefoonnummer wanneer het invullen van uw koper informatie.
verzending
1. dan sturen wij de goederen binnen 5 werkdagen na de volledige betaling is bevestigd.
2. kunnen wij de internationale scheepvaart diensten als volgt:
De post van china luchtpost, hk post de luchtpost, ems, tnt, dhl, ups, fedex. De standaard manier is door de post van china luchtpost post en hk luchtpost.
3. de koper is verantwoordelijk voor insurrance, problemen en de schade die veroorzaakt wordt door de lijndienst-professioneel-efficiënt-concurrerend zoals ongevallen, vertragingen of andere problemen. Naast, wij zijn niet verantwoordelijk voor geen douanerechten of de invoerbelasting, deze kosten zijn niet inbegrepen in het item prijs en verzendkosten.
garantie en garantie
1. alle goederen worden gecontroleerd en getest voor verzending. Als u niet tevreden bent met de goederen, kunt u wisselen de onderdelen binnen 7 dagen en je moet contact met ons op binnen 24 uur na ontvangst van de artikelen.
2. de verzend-en administratiekosten wordt niet gerestitueerd en de klant is verantwoordelijk voor alle kosten van de terugkeer en reshipping.
3. alle items geretourneerd moet in de oorspronkelijke staat, inclusief doos en accessoires. Man- gemaakt gebreken zijn niet gegarandeerd, zoals gebroken, krassen en ga zo maar door.
4. voor alle items, maak dan gebruik van ems of uw lokale bericht wanneer terug te sturen
feedback
1. koper de bevestiging zal zeer gewaardeerd worden na ontvangst van de artikelen.
2. Omdat uw feedback is zeer belangrijk voor ons bedrijf de ontwikkeling, wij nodigen u hartelijk uit om positieve feedback voor ons als u tevreden bent met onze producten en diensten. Het zal neemt u enkel 1 minuut, maar dit 1 minuut heeft de uiterst belangrijke betekenis aan ons.
3. neem dan contact met ons op voor het verlaten van een negatieve of neutrale feedback. Wij zullen samen met u om eventuele problemen op te lossen. Dank u voor uw begrip.

Tags: Goedkoop 1 Paar Hoge Kwaliteit Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Single Fiber SC poort 20 KM, Hoge Kwaliteit 1 Paar Hoge Kwaliteit Gigabit Fiber Optische Media Converter 10/100/1000 Mbps Single Mode Single Fiber SC poort 20 KM, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Specificatie

  • Merknaam: TRENSBATTER
  • Modelnummer: SM-GS-20AB
  • Color: Black
  • Transmission Distance: 20KM
  • Connector: SC
  • Power: External power
  • Data Rate: 10/100/1000M
  • Wavelength: 1310/1550nm

  • Soort Unit: lot (2 stukken/lot)
  • Gewicht Pakket: 0.7kg (1.54lb.)
  • Afmeting Pakket: 25cm x 15cm x 7cm (9.84in x 5.91in x 2.76in)